ES PARAMOS PROJEKTAI

Esame tarp rinkos lyderių, kurie padeda verslui gauti ir įsisavinti ES lėšas bei sėkmingai vystytis. Jau 20 metų suteikiame realias galimybes plėsti veiklą esamose ir naujose rinkose, palaikyti glaudžius ir ilgalaikius santykius su užsienio partneriais, įgyvendinti įvairius ES paramos projektus.

Rengiame paraiškas ES struktūrinių fondų paramai gauti, investicinius projektus, verslo planus, galimybių studijas ES finansuojamiems projektams.

Konsultuojame visais ES paraiškų rengimo klausimais. Prieš paraiškos ruošimą visada aptariame ES paramos naudą ir jos įsisavinimo kaštus.

Kartu su klientu aptariame projekto idėją, parenkame tinkamą kryptį, sukuriame optimaliausią veiksmų planą jo įgyvendinimui.

Ruošiame visus reikiamus dokumentus ES pramai gauti bei administruojame rengiamus projektus.

Įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie gali pateikti konstruktyvius sprendimus ir pasiūlyti pagalbą Jums.

Mūsų tikslas – padėti ir neapkrauti Jūsų administracine našta, siekti, kad Jūsų poreikiai ir lūkesčiai būtų patenkinti maksimaliai.

Konsultuojame

klientus ES struktūrinių fondų paramos gavimo klausimais.

Rengiame dokumentus

galimybių studijas, investicinius projektus, verslo planus, rinkos tyrimus ir kitą ES struktūriniams fondams reikalingą dokumentaciją.

Administruojame projektus

rengiame viešųjų pirkimų konkursinę ir sutarties dokumentaciją ES paramos gavėjams ir konkursų dalyviams.

NAUJIENOS