ES PARAMOS PROJEKTAI

Esame tarp rinkos lyderių, kurie padeda verslui gauti ir įsisavinti ES lėšas bei sėkmingai vystytis. Jau 20 metų suteikiame realias galimybes plėsti veiklą esamose ir naujose rinkose, palaikyti glaudžius ir ilgalaikius santykius su užsienio partneriais, įgyvendinti įvairius ES paramos projektus.

Rengiame paraiškas ES struktūrinių fondų paramai gauti, investicinius projektus, verslo planus, galimybių studijas ES finansuojamiems projektams.

Konsultuojame visais ES paraiškų rengimo klausimais. Prieš paraiškos ruošimą visada aptariame ES paramos naudą ir jos įsisavinimo kaštus.

Kartu su klientu aptariame projekto idėją, parenkame tinkamą kryptį, sukuriame optimaliausią veiksmų planą jo įgyvendinimui.

Ruošiame visus reikiamus dokumentus ES pramai gauti bei administruojame rengiamus projektus.

Įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie gali pateikti konstruktyvius sprendimus ir pasiūlyti pagalbą Jums.

Mūsų tikslas – padėti ir neapkrauti Jūsų administracine našta, siekti, kad Jūsų poreikiai ir lūkesčiai būtų patenkinti maksimaliai.

Konsultuojame

klientus ES struktūrinių fondų paramos gavimo klausimais.

Rengiame dokumentus

galimybių studijas, investicinius projektus, verslo planus, rinkos tyrimus ir kitą ES struktūriniams fondams reikalingą dokumentaciją.

Administruojame projektus

rengiame viešųjų pirkimų konkursinę ir sutarties dokumentaciją ES paramos gavėjams ir konkursų dalyviams.

Reaguodama į verslo poreikius kelti darbuotojų kvalifikaciją, įmonė UAB „RVS Konsultacijos“ kartu su partneriais 2020 m. gruodžio mėn. pradėjo įgyvendinti 24 mėn. trukmės projektą „Lietuvos įmonių darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas atsižvelgiant į kintančius rinkos poreikius“ NR. 09.4.3-ESFA-K-827-04-0054. Projekto dėka 408 Lietuvos įmonių darbuotojų turės galimybę patobulinti kompetencijas bei įgyti naujų įgūdžių. Projekte suplanuoti mokymai orientuoti būtent į praktinių įgūdžių tobulinimą ir kasdienių darbinių situacijų sprendimą, todėl bus vykdomi tiesiogiai darbo vietose.

Projekte, kaip partneriai, taip pat dalyvauja įmonės: metalo apdirbimo įmonė UAB ,,Achatas“ , siuvimo gamybos įmonės UAB ,,Aderlita“ bei UAB ,,Audėjas“ , aliuminio langus, duris ir stiklines fasadines sistemas gaminanti įmonė UAB ,, Almeca“ , stiklo ir pakavimo sprendimus gaminanti įmonė UAB ,,Baltijos Brasta“ , medienos apdirbimo įmonė UAB ,,Brolenta“, furnitūros, spyruoklinių blokų ir čiužinių gamintoja UAB ,,Kovilis“ , baldų gamintojai UAB ,,Lauksva“ , UAB ,,Raguvos baldai ir ko“ , UAB ,,Vildeta bei PET pakuočių gaminimo įmonė UAB ,,Putokšnis“ .

Projektas vykdomas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicinės programos 9 prioriteto ,,Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę 09.4.3-ESFA-K-827 „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“. Planuojama projekto veiklų pabaiga – 2023 m. birželio mėnuo.

Projekto vertė 518 527,45 EUR iš kurių 311 116,47 EUR finansuojami Europos Socialinio Fondo lėšomis.

KVIETIMAI