Vygintas Šivickas

Vygintas Šivickas – verslo konsultantas, treneris. Įkūręs konsultacijų ir mokymų ekspertų komandą „Fortis solutions“ sėkmingai dirba su įvairiomis Lietuvos ir tarptautinėmis įmonėmis.

Bazinės kompetencijos: logistikos ir tiekimo grandinių vadyba (SCM); pokyčių valdymas įmonėse;

atsargų ir sandėlių ūkio valdymas, optimizavimas bei automatizavimas; kompleksiniai tiekimo grandinės vadybos sprendimai. Dirba su verslo konsultavimo ir personalo mokymo projektais.

V. Šivickas vertina dinamišką darbą lanksčiose, greitose ir į pokyčius orientuotose komandose.

Kasdieninėje ir projektinėje veikloje V. Šivickas vadovaujasi moderniomis vadybos koncepcijomis, naudoja inovatyvias ir greitas technologijas, paremtas: TOC, LEAN, JIT, JIS, AGILE, KANBAN ir kitais metodais.

Vygintas yra vienintelis Lietuvos logistikos ir tiekimo grandinių vadybos specialistas, sertifikuotas Europos Logistų Asocijacijoje Senior Log lygyje.

 

Profesinė veikla:

Baigė transporto inžineriją bei logistikos ir tiekimo grandinės valdymo studijas. Studijavo Lietuvoje ir Maskvoje; dirbo ir stažavosi Rusijoje bei Vokietijoje; dirbo ir vykdė verslo vystymo bei pokyčių projektus Baltijos ir NVS šalyse; dėstė ir vedė seminarus logistikos temomis aukštosiose mokyklose (HSE, Maskva);

V. Šivickas yra sertifikuotas ELA (Europos Logistų Asociacija) sertifikatu (Nr.062001, Senior Log lygis).

 

Ekspertinės sritys: logistikos ir tiekimo grandinių vadyba (SCM); pokyčių valdymas įmonėse; atsargų ir sandėlių ūkio valdymas, optimizavimas bei automatizavimas; kompleksiniai tiekimo grandinės vadybos sprendimai.