KONSULTACIJOS

Remdamiesi ilgamete patirtimi, galime drąsiai teigti, kad nėra vieno sprendimo, kuris tiktų visiems. Kiekvienas klientas, kiekvienas verslas yra unikalus, todėl teikiame individualias, apgalvotas, inovatyvias, aukštos pridetinės vertės konsultacijas. Teikdami konsultacijas, mes išklausome, įsigiliname, įkvėpiame, paskatiname ir kartu siekiame bendrų tikslų. Kasdien tobuliname tiek profesines, tiek asmenines savybes bei žinias, siekdami maksimaliai išnaudoti turimą potencialą ir energiją tam, kad kiekvienas įgyvendintas projektas teiktų maksimalią naudą bei tenkintų pačius aukščiausius mūsų klientų lūkesčius.

VERSLO KONSULTACIJOS

Rinkos tyrimai

Tai išsami analizė, skirta tam, kad sprendimai būtų priimami turint visą reikalingą informaciją, apimančią potencialią rinką, partnerius, klientus bei konkurentus.

Verslo partnerių paieška

Tai tradicinis rinkos tyrimas, kurio metu atliekama realių ir tinkamų partnerių paieška, suorganizuojami verslo susitikimai, sudaromi ilgalaikiai kontraktai.

Eksporto plėtros strategijos parengimas

Tai tyrimas, kurio metu atskleidžiamos įmonės stipriosios ir silpnosios pusės, įvardijamos tobulintinos sritys bei sudaromas konkretus eksporto plėtros planas.