Vega Dikčienė

V. Dikčienė yra psichologė, koučingo ir NLP sričių sertifikuota meistrė, sertifikuota verslo, koučingo ir NLP trenere, UAB „Talentų namai“ bendrasavininkė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį individualaus ir grupinio konsultavimo bei personalo kvalifikacijos kėlimo srityse. Per daugiau kaip dvidešimt metų Vega yra sukaupusi ekspertinę ir ypatingai gerai vertinama klientų šiose srityse:

  • Pardavimų ir derybų gebėjimų ugdymas, profesionalus klientų aptarnavimas ir papildomi pardavimai.
  • Personalo valdymas, lyderystė ir ugdanti vadovavimas praktiškai.
  • Asmeninis efektyvumas, viešas kalbėjimas ir susirinkimų vedimas (fasilitavimas), konfliktų valdymas ir atsparumas stresui.

 

Pagrindinės Vegos specializacijos – įgūdžių ir gebėjimų lavinimas. Lektorė klientų yra vertinama už profesionalumą, atsakingą ir kokybišką darbą bei gebėjimą įsigilinti į klientų poreikius ir veiklos specifiką. Kaip sako klientai, Vegos konsultacijos ir vedami mokymai yra praktiniai, tiksliai ir profesionaliai atsakantys į rūpimus klausimus, palaikantys gerą nuotaiką ir kupini tikslingai parinktų užduočių – tai motyvuojantys susitikimai, didinantys kiekvieno dalyvio pasitikėjimą savimi, ir skatinantys tobulėjimą. Atskaitos tašku Vegai rengiant ugdymo programas ir konsultuojant visada yra rezultatas, kurio tikisi užsakovas.