Valdas Underis

V. Underis yra organizacinės psichologijos magistras, sertifikuotas vadybos konsultantas (pagal ICMCI standartus), sertifikuotas koučingo supervizorius (pagal ICF standartus), sertifikuotas darbui su JAV kompanijos Wiley darbuotojų vertinimo ir ugdymo metodikomis: DiSC, C.A.R.E, Work Expectations, Coping and Stress Profile, Time Mastery (nuo 2002 m.).

20 metų veda mokymus ir konsultuoja įmonių vadovus šiose srityse: strateginis valdymas ir lyderystė, pokyčių valdymas, darbuotojų atranka, vertinimas ir motyvavimas, organizacijos kultūros kūrimas, koučingas, aktyvus pardavimas verslo klientams, derybų vedimas, konfliktų ir streso valdymas, laiko valdymas, saugios darbuotojų elgsenos ugdymas.

Šis lektorius yra vienas iš derybų mokymų pradininkų Lietuvoje, sukūręs „Derybų ledkalnių“© modelį, pritaikęs šalies rinkai kitas įmonės valdymo bei darbo su klientais gerinimo metodikas.

V. Underis stažavosi Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Švedijoje ir Norvegijoje.

7 metus dirbdamas vadovaujantį darbą didelės draudimo bendrovės personalo ir marketingo skyriuose, vedė mokymus daugiau kaip 1500 pardavimo darbuotojų.

3 metus bendradarbiaudamas su Lietuvos viešojo administravimo institutu (LIVADIS), vedė derybų meno, veiklos valdymo, laiko valdymo, kūrybinio mąstymo mokymus, kuriuose dalyvavo beveik 400 aukščiausio lygio valdininkų.

6 metus dėstė ISM vadybos ir ekonomikos universiteto Vadybos magistrantūroje (Personalo valdymo, Strateginio valdymo, Procesų valdymo, Rinkodaros valdymo) programose. Šiame universitete dirbo ne tik dėstytoju, bet ir administracijos direktoriumi, rektoriaus padėjėju personalui, Biznio mokymo centro direktoriumi. ISM vadybos ir ekonomikos universiteto Biznio mokymo centre pravedė daugiau nei 350 mokymų, kuriuose dalyvavo apie 4500 žmonių.

Pastaruosius 12 metų vadovauja konsultavimo įmonei „Naujų galimybių studija“. Per tą laiką pravedė beveik 700 mokymų, kuriuose dalyvavo daugiau nei 10000 žmonių.

Iš viso Valdo Underio mokymuose dalyvavo daugiau nei 16000 vadovų ir darbuotojų iš beveik 150 Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Rusijos, Kazachstano įmonių.

 

Ekspertinės sritys: strateginis valdymas ir lyderystė, pokyčių valdymas, strateginis personalo valdymas, organizacijos kultūros kūrimas, koučingas, aktyvus pardavimas verslo klientams, derybų vedimas, konfliktų ir streso valdymas, laiko valdymas, saugios elgsenos ugdymas, DiSC elgsenos sistemos taikymas lyderystėje, derybose ir darbe su klientais.