Perlis Vaisieta

Verslo mokymų ir konsultavimo srityje – nuo 1997 metų.

Mokymų sesijas veda pagal “About Learning” (JAV) metodiką – 4MAT™, skirtą darbui su skirtingo motyvacinio profilio suaugusiais žmonėmis bendrųjų kompetencijų, verslo procesų tobulinimo ir asmenybės saviugdos srityse.

Yra sertifikuotas pagal tarptautinius standartus:

– Mercuri International (Suomija) verslo konsultantų ir mokymo trenerių rengimo Akademijos sertifikatas TTT („Train the Trainer“) – MILP („Mercuri International Learning Process“),

– „NovaTerra“ (Danija) – individualaus ir grupinio koučingo specialistas ACC pagal ICF® klasifikaciją.

P. Vaisieta – CAGR Consulting Group verslo mokymų įmonės, veikiančios nuo 2012 m. steigėjas ir vadovas (www.cagrconsulting.lt)

CAGR Consulting Group® yra verslo įmonių veiklos tobulinimo – konsultavimo ir mokymo partnerių – ekspertų grupė, kurios pagrindinis tikslas – kurti ir ugdyti pardavimų ir klientų aptarnavimo komandas, kurios leistų pasiekti išmatuojamus rezultatus: padidinti pardavimus, pagerinti klientų lojalumą, užtikrinti talentų išsaugojimą. Siekiant rezultato, lektorius vertina sąžiningą elgesį su klientais ir dėmesingą požiūrį į jų poreikius, neapsiriboja vien gebėjimų treniravimu ir pastangų kontrole. P. Vaisietos nuomone didelę įtaką sėkmingam rezultatui užtikrinti turi darbuotojų įsitikinimų ir vertybių formavimas. „Esmė – ne ką mes žinome, bet kuo tikime ir kas esame“.

Ekspertinės sritys: lyderystė, komandos ir projektų valdymas, pardavimo – derybų procesas, viešas kalbėjimas, įmonės svarbiausių veiklos procesų analizė ir pokyčių valdymas, aptarnavimo standartų diegimas ir jų kontrolė, komandos formavimas.