Nerius Jasinavičius

N. Jasinavičius – TOC (Apribojimų teorija), JIT ir LEAN ekspertas. Per savo ilgesnę nei 15 metų darbo patirtį įgavo įvairiapusę patirtį įvairiuose verslo sektoriuose: finansiniame, gamybiniame bei paslaugų. Jo mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių.

N. Jasinavičius baigė bakalauro ir magistro studijas Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete. Vėliau tobulinosi Edinburgo universiteto verslo mokykloje, kur yra gavęs Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį.

Lektorius yra sertifikuotas Apribojimų teorijos (TOC) praktikuotojas. 12 metų vykdo konsultacijas, tyrimus ir mokymus pagal Apribojimų teoriją (TOC), JIT, LEAN metodikas, pardavimų, pirkimų, rinkodaros ir santykių su klientais valdymo srityje, veiklos procesų ir veiklos efektyvumo gerinimo srityje, organizacijų strategijos kūrimo, veiklos efektyvumo rodiklių, sprendimų priėmimo, pokyčių planavimo ir įgyvendinimo, finansinio valdymo ir buhalterinės apskaitos, veiklos procesų optimizavimo, naujų paslaugų sukūrimo ir įvedimo, atsargų valdymo, logistikos procesų organizavimo, procesų tobulinimo ir valdymo srityse ir diegiant TOC, LEAN valdymo sistemos metodikas.

N. Jasinavičius turi 13 metų patirtį (nuo 2005 metų) organizacijų veiklos procesų tobulinime, tarptautinių standartų diegime, tyrimų rengime. Darbo patirtis taikant ISO standartus.

N. Jasinavičiaus klientai: AB “SEB Vilniaus Bankas”, AB “Alna”, AB “Vilniaus baldai”, UAB “VRS grupė”, AB “YIT Kausta”, “Acvila Group” bei kitos Lietuvos ir užsienio kompanijos.

Nuolat kelia savo kvalifikaciją dalyvaudamas konferencijose, seminaruose, įgijant sertifikatus.

Lektorius periodiškai publikuoja savo straipsnius įvairiuose dienraščiuose ir žurnaluose.

 

Ekspertinės sritys: TOC, JIT, LEAN metodikų diegimas, pardavimai, pirkimai.