Judita Užkurėlienė

„Nepriklausomų verslo konsultantų grupės“ konsultantė, mokymų projektų vadovė. J. Užkurėlienė yra sertifikuota įmonių konsultantė, turinti aštuoniolikos metų patirtį mokymo poreikio nustatyme, mokymo veikų koordinavime, mokymo programų organizavimo bei jų pravedime. Lektorė įvykdė daugybę kvalifikacijos tobulinimo projektų, sukūrė jiems metodikas bei pravedė daugiau nei 1000 valandų mokymų pardavimo ir aptarnavimo specialistams tobulinant jų įgūdžius šiomis temomis:  pardavimo įgūdžių tobulinimas, profesionalus pardavimas, papildomas pardavimas, įtaka į klientų sprendimus, bendravimo su klientais įgūdžių valdymas, aptarnavimo tobulinimas, emocinė įtaka į klientų apsisprendimą ir kt. Mokymai pravesti įvairaus profilio įmonėms.

Judita Užkurėlienė 2008 metais yra gavusi mokymų programų vedimui skirtą sertifikatą iš  ILM (Institut of  Leadership & Management) D. Britanijoje bei supervizoriaus specializacijos sertifikatą iš Couching Development instituto D. Britanijoje. Taip pat ji yra Prancūzijos hipnozės asociacijos narė.

Lektorė yra publikavusi savo straipsnius leidiniuose „Reklamos ir Marketingo idėjos“, „Vadovo pasaulis“, skaičiusi pranešimus įvairiose konferencijose.

 

Ekspertinės sritys: vadovo darbo organizavimas, vadovavimo įgūdžių lavinimas,  laiko valdymas, darbuotojų motyvacija, derybų vedimas naudojant NLP ir BATNA, efektyvus bendravimas, konfliktų valdymas, efektyvus klientų aptarnavimas ir kt.