Gintaras Vyšniauskas

G. Vyšniauskas yra Lean konsultantas ir Lean profesionalų asociacijos ir Lean mokymo centro steigėjas. Gintaras yra veiklos procesų optimizavimo ir Lean diegimo praktikas, turintis stambių įmonių optimizavimo, strategijos formavimo ir taktinių veiksmų valdymo įgūdžius ir kokybės vadybos ISO 9001 sertifikatus. Lektorius yra dirbęs su gamybos, paslaugų ir logistikos organizacijomis bei įmonėmis Lietuvoje, Rusijoje, Latvijoje ir Lenkijoje. Ekspertas yra sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį vadovaudamas veiklos tobulinimo projektuose bei teikdamas mokymų ir konsultavimo paslaugas šiose organizacijose: Ogmios įmonių grupė, City Service įmonių grupė, Axis įmonių grupė, Lietuvos Geležinkeliai, Alytaus miesto savivaldybėje ir kt.

G. Vyšniauskas nuolat dalyvauja ir skaito pranešimus tobulinimo tematikos renginiuose, kartu su asociacijos partneriais kasmet organizuoja Lean konferencijas.

 

Ekspertinės sritys: Lean diegimas pardavimuose, paslaugose ir administravime, Lean ir kokybės valdymo sistemos integravimas, Scrum taikymas projektinėje veikloje