Dalius Kievišas

Lektorius turi daugiau nei dešimties metų patirtį aktyvaus mokymo seminaruose su Lietuvos ir tarptautinėmis įmonėmis, organizacijomis, kurioms padėjo į kūrybiškumo ir komandos formavimo temą pažvelgti iš naujo taško. D. Kievišas turi naudingos patirties darbe su skirtingomis sritimis ir grupėmis. Gerai išmano suaugusiųjų mokymo bei komandos dinamikos procesus. Pagrindiniai darbo instrumentai su grupe: pozityvus požiūris į save ir aplinką, profesinio smalsumo žadinimas, vaizduotės lavinimas, pažinimo džiaugsmas. Savo įkvėpimo lektorius ieško per vizualinę kūrybą, tyrinėjimą ir į kitų sričių įsitraukimą.

Savo kvalifikaciją kelia periodiškai dalyvaujant ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose seminaruose.

Nuo 2004 m. yra konsultantas – ekspertas verslo konsultacijų ir mokymų įmonėje UAB „Mercuri International“. Mercuri International yra tarptautinė konsultacinė kompanija, kurios pagrindinė veikla yra verslo konsultacijos ir mokymai.

Mercuri International apjungia 42 šalis ir vienija daugiau nei 600 darbuotojų. Jų klientai priklauso įvairiems verslo sektoriams, įskaitant gamybos, farmacijos, žemės ūkio, statybos, logistikos, finansų ir paslaugų sektorius. Nuo 1993 metų Mercuri International Lietuvoje sėkmingai teikia tarptautiniu mastu pripažintas mokymų programas įmonėms tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

 

 

Ekspertinės sritys: pardavimai, klientų aptarnavimas, bendradarbiavimas ir komandos formavimas.