Robertas Mincevičius

Robertas – pripažintas tarptautinis mokymų ekspertas, ilgametis „DOOR Training“ partneris, įmonių valdybų narys, specializuojasi rezultatyvios komunikacijos ir derybų, tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir asmeninio efektyvumo temose.

Dirba su aukščiausio lygio vadovais ir specialistais daugelyje EMEA regiono (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika) šalių bei savo tarptautinę patirtį ir naujausias tendencijas perduoda Lietuvos rinkos įmonėms. Roberto patirtis padeda užmegzti betarpišką kontaktą su mokymų dalyviais. Jis sugeba lengvai ir pritaikomai perteikti sudėtingus verslo modelius.

Konsultantas veda mokymo programas, padedančias pasiekti dialogą ir susitarimą vadovų komandose, rezultatą verslo derybose, ugdyti darbuotojus ir didinti asmeninį efektyvumą.

Ekspertiės sritys: projektų valdymas, pardavimai, derybos, prezentavimo įgūdžių ugdymas, vertinamieji pokalbiai, tarpfunkcinis bendradarbiavimas, vadovų ugdymas, HR procesų sisteminis kūrimas įmonėms, atlyginimų ir išmokų procesų kūrimas ir diegimas įmonėms, veiklos vertinimo metodų taikymas.