MOKYMAI

Mes vykdome tiek atviruosius, tiek vidinius mokymus. Atliekame mokymų poreikio auditą, rengiame ir administruojame teorinių bei praktinių mokymų projektus bendradarbiaudami su Lietuvoje ir užsienyje žinomų ekspertų – lektorių komanda.

Atvirųjų mokymų metu dalyviams suteikiama galimybė įgyti įvairiapusės patirties, pasisemti naujų idėjų bei susipažinti su įvairių įmonių atstovais. Mokymų dalyviai turi puikias galimybes tarpusavyje pasidalinti žiniomis bei gerosiomis patirtimis. Mokymų programų pagrindą sudaro aktyvi veikla, patyrimas, praktinės užduotys bei diskusijos. Medžiaga yra tikslinama prieš kiekvienus mokymus, kad ji būtų aktuali visiems dalyviams.

Vidinių mokymų metu sprendžiamos konkrečios įmonės ar įstaigos, kurios darbuotojai dalyvauja mokymuose, problemos, analizuojamos darbinės situacijos ir kuriami praktiniai įrankiai joms išspręsti. Mūsų ekspertai iš anksto išanalizuoja organizacijos veiklą, tikslina mokymų poreikį su vadovais ir darbuotojais. Sukurti įrankiai pradedami taikyti mokymų metu ir sudaro pagrindą organizacijai siekti geresnių rezultatų ateityje.

MES KOKYBIŠKAI

Atliksime esamos situacijos analizę įmonėje, įvertinsime darbuotojų įgūdžių lygį, nustatysime mokymosi tikslus ir sudarysime planus

Atrinksime praktinę patirtį turinčius profesionalius savo srities lektorius/konsultantus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Parinksime tinkamą mokymo formą bei šiuolaikiškus ir efektyvius mokymosi metodus.

Pasirūpinsime mokymų patalpomis bei maitinimu, atliksime visas su mokymų organizavimu susijusias paslaugas.

Administruosime visą dokumentaciją, susijusią su ES projekto įgyvendinimu.

Sukursime mokymo priemones ir jas perduosime vidiniam įmonės darbuotojų mokymų naudojimui.